Terör örgütüne büyük darbe!

  • Ana Sayfa
  • Terör örgütüne büyük darbe!
Terör örgütüne büyük darbe!
Son zamanlarda yapılan dev uyuşturucu operasyonlarına bir operasyon daha eklendi.Abone ol

Diyarbakır'da terör örgütünün finansman kaynaklarından uyuşturucu maddeye yönelik düzenlenen operasyonda, terör bölgesinde yetiştirilen 26 ton esrar ele geçirildi.

Diyarbakı arka kapı seo r Valisi Mustafa Toprak, terör örgütü nün esrarı yetiştirip piyasaya sürerek suçlu insan oluşturduğunu belirterek, "Suçlu oluşturup sonrasında kendilerine eleman kazandıran kanlı terör örgütü PKK -KCK'nın uyuşturucu ekim, yetiştirme alanlarına yönelik operasyonlar bundan sonra da devam edecektir." dedi.

Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, Lice-Hazro-Kocaköy ilçelerinin kırsalında, terör örgütü PKK-KCK'nın en önemli finansman kaynaklarından uyuşturucu ekim, yetiştirme, işleme alanlarına yönelik Türkiye'nin en büyük operasyonlarından birine daha imza attıklarını söyledi. Vali Toprak, 24-25 ve 26 Temmuz 2012 tarihlerinde, uyuşturucu madde ekim, yetiştirme, işleme ve ticaretini yapan Hazro ilçesinde 2 köy, Hani ilçesinde 1 köyde olmak üzere toplam 3 köyde uyuşturucu operasyonları düzenlendiğini kaydetti.Kategori : GÜNCEL